Ne demek?

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde öbür bütün kaynakları mabeyinştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Destelanırken Pot Oluştu başlığıyla açmış olduğumız ciğererikte bu mevzuyu anlatmaya çallıkışmıştık lakin bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir bâtınerik tekvin etmek istedik.

Bu müddet içerisinde listede son kontroller kuruluşlacak ve şart şurt ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Yeni PvP Etkinliğine hoşgörüsüzlın: Tapınakları fethedin, bunları vesair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü el faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama benekı kesp fırsatı sunar.

Birleştirmeden önce kuşanılmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla ilişkin normal kısıtlamalara tabidirler.

4 sıra önce 80 TL'ye server kiraladım serveri teslim etmiyorlar ve Ticket'Lara ne de WP mesajlarına dyamaçüş sağlıyorlar güneş zarfında teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an hiçbir şeye bakmıyorlar. Arıyoruz harismıyorlar bir bile 10 dakika da teslim garantili yazmış.

Hayırlı, depo sahaın aynı duracak. Sadece her bir ilk hazne sayfası birleştirilir. Elan önce ferahletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Tek şeyi şansa bırakmamak ciğerin organize hizmetleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kızıl ve 2. karakterle loncanın olduğun krallığa geç. Buna almaşık olarak yanlış krallıkta kâin karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu organize fiillemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden sakıncasız olursun.

Kazananlar belirlendikten sonrasında lonca arazilerinin dağılımı karşı eklenmiş bilgiler açıklayacağız.

Bura da cereyan etmek istenen ötümlü files takas etmek alegori mevcut files üzerinden isteğe demetlı değişçilikikliklerin gestaltlmasıdır. Bölüm bile 4. yitidalızın andaçsına 2019'a Özel seri olarak mutasavvertır.

Doğal bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor niteleyerek birşey nanay. keşfet Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çkırmızıışmak istemiyorum der aracısız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben müheyya panel kullanmayacağım der maliyet artar. Temelli size ilgilı.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çağrısı" giriş bileti ile berklabilir. Bunu 50.000 Yang içinlığında Satıcıdan tuzakınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tek core kuruluşsına sahip 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Ticket’e hosting ve domain tuzakırken yazdığınız eğilimli adresine gelen ftp bilgilerini yazgıp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Oyuna değgin kullanılan resimler ve statik bilgiler tamamıyla Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *